OKUL TEMİZLİĞİ

Ankara Temizlik Şirketleri içinde Üçüncü Göz Temizlik olarak profesyonel ekibimiz ile Okul Temizliğinde en iyi hizmeti vermekteyiz.

Okullarımız ve bunun gibi tüm eğitimle ilgili özel okullar yurt içindeki eğitim veren kolejler, yurt, üniversite ve eğitim kurumları temizliği, topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahiptir.

okul-temizliği Okul Temizliği ; Okul, Özel okul, Kolej ve Eğitim kurumları temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı gençlerimizin toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Dolayısıyla bu Okul temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır, lütfen uygun fiyatlarımızı tüm okul ve eğitim kurumları temizlik işleri için bizimle irtibat kurarak öğreniniz. Tüm temizlik ve yıkama işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. Bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyiniz..

Biz sizlerin bizlere vermiş olduğu güvenle, memnuniyetle saygınlık kazandık ve sizlerin referansları bizim için başta olmak ilkesiyle yürüyerek belli bir noktaya geldik. İşimizden hiç bir zaman taviz vermedik vermeyeceğiz. Bu da sizin bize vermiş olduğu güçle olmuştur.

 

TOP