MERMER CİLALAMA – ZEMİN TEMİZLİĞİ

Ankara Temizlik Şirketleri içinde Üçüncü Göz Temizlik olarak profesyonel ekibimiz ile Mermer Cilalama Zemin Temizliği nde en iyi hizmeti vermekteyiz

Üçüncü Göz Temizlik Evinizde ofisinizde, plaza, alışveriş merkezi gibi mekanların vazgeçilmezi mermerlerinizin, granitlerinizin, itina ile cilalaması yapılır, bakım ve kontrolden geçirilerek pırıl pırıl parlatma ve bakımı yapılıp teslim edilir.

mermer-cilalamaZemin temizliği yapıldıktan sonra, polimerize yada kristalize cila uygulaması yapılmaktadır. Zemin cilalama da dikkat ettiğimiz husus; cilanın ve zeminin parlaklığı kadar kalıcılık süresinin uzunluğudur.

Ankara’ da zemin cilalama ve zemin temizliği işleri yılların verdiği deneyimle bu işi bilen personellerimiz tarafından yapılır.

Zemin Temizliği ve Zemin Cilalama; Mermer, traverten, taş, çini, seramik, vinil, marley, linolyum ve epoksi yüzeyler de dahil olmak üzere; farklı temizlik ürün ve programlarının uygulanmasını gerektiren tüm yüzeylerin bakım ve temizliğini, piyasadaki en kaliteli, doğa dostu sert zemin ürünleri ile garantili olarak yapmaktayız. Cilalama işlerinin yanı sıra zeminde silim işlemleri, kaydırmazlık uygulamaları gibi uygulamalar mevcuttur.

Üçüncü Göz Temizlik olarak profesyonel ekibimiz ile Mermer Cilalama ve Zemin Temizliğinde en iyi hizmeti vermektedir

TOP