İNŞAAT SONRASI TEMiZLiK

İNŞAAT SONRASI TEMiZLiK

Ankara’da hizmet veren şirketimiz sıfır yapı sonrası ya da tadilat hazırlanmış ev temizliklerinizi uzman ekibi ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek hizmet vermektedir.

İnşaat ve tadilat sonu ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde üç ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. Ankara içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün arasında ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir. Ekiplerimiz daire içinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, Banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise yapı artıklarının zemin tipine göre uygun yöntemle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde satın sektör odaklı çalışmış olduğumuz için meslek bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafınca yapılır. Personellerimiz bu kontrollerden sonrasında müşterilerimizin tekrar yapılmasını istediği bir yer mevcut ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir durumda gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir.
yapı temizliği şirketi şekilde bazı hizmet detaylarımız şöyledir.

hususi bir yığın aparat gerekmekte olup, dezenfektan uygulaması yapılması gereken mekanların önderlik yapar. Sıfır bezler kullanılmalı, bir kum tanesinin dahi ayna ve ya mobilyayı çizebileceği unutulmamalıdır. Ahşap yüzeyler bir tek nemli bezler ile silinmeli, sert zemin yüzeylerde makine kullanılması gerekiyor ise az sulu yahut kuru sistemler ile yapılmalıdır. çelik yüzeyler çelik bakımı sağlayıcılar ile silinmeli, asansör ve bazı çeliklerde çizgilerin yönüne doğru silmek lazımdır. bilhassa küçük alanlarda buna dikkat edilmelidir. Banyo ve fayans temizlikleri yapılırken farklı kimyasallar ve süngerler kullanılabilir. Burada da önemli olan konsantre ürünleri su ile karıştırıp kullanmaktır. yapı temizliği firmamız sebebi ile özellikle dolap içleri ve süpürgeliklerin kıyı kısımları kuru vakumlar ile iyice vakumlandıktan sonra silinmelidir.

Yapı inşaatı temizliği
Ev inşaatı temizliği
Apartman, Plaza inşaatı temizliği
Villa inşaat temizliği
Tadilatı yeni bitmiş daire temizliği
inşaat sonu ofis temizliği
inşaat sonu dükkan temizliği
inşaat sonu mağaza temizliği
inşaat sonu ofis temizliği

 

TOP