KOLTUK YIKAMA

Ankara Temizlik Şirketleri içinde Üçüncü Göz Temizlik olarak profesyonel ekibimiz ile Koltuk Yıkama işlerinde en iyi hizmeti vermekteyiz.

yerinde-koltuk-yikamaTartışmasız olarak ev ve iş yerlerinde en çok vakit geçirdiğimiz eşyalar koltuklarımızdır. Bu nedenle belli zamanlarda mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmaları gerekir. Koltuk Yıkama ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Koltuk kumaşları kir , mikrop ve bakteri tutmaya çok elverişlidir. Nasıl ki bir giydiğimiz eşyayı ikinci kez giymeden önce yıkıyorsak aynı şekilde devamlı kullanmış olduğumuz koltukları da belli periyotlarda Ankara Temizlik Şirketleri arasında lider olan firmamıza yıkatmalısınız. Koltuklarınıza yaptığınız silme işlemiyle kir ve tozları sadece yüzeysel olarak gizlemiş olup koltuk yüzeyini yıpratmış olursunuz. Koltuklardaki bakterilerden kurtulabilmeniz için kesinlikle vakumlama işlemi yapılarak temizlenmesi gerekmektedir.
Üçüncü Göz Temizlik olarak; koltuk yıkama servislerimizle size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyoruz. Koltuklarınız özel deterjanıyla karcher makinasıyla deneyimli personelimiz tarafından özenle temizlenmektedir.

Türkiye` de bulunması mümkün olmayan özel yıkama şampuanlarıyla rezarvasyon yapılan tarihte mekanınıza gelip koltuğunuzu temizliyoruz. Yıkama yapmış olduğumuz koltukta kesinlikle solma ya da deforme olamaz.Koltuk kanepe ve sandalyeleriniz de bulunan lekeler koltuklarınıza zarar vermeden yıkama işlemi yapılıp, nemli koltuğunuzun kullanılabilir hale gelmesi için ortamınızın iyi bir şekilde havalandırılmasını sağlamanız, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasını sağlayacaktır.

Üçüncü Göz Temizlik olarak;
Koltuğun kumaş kaplanmış her yeri, sanayi tipi kuru vakum makinesiyle vakumlanır. Koltuğun kumaşı ve diğer faktörleri dikkate alınarak uygun şampuan seçilir. Varsa lekeler üzerinde çalışmalar yapılır. Koltuğun kumaşına uygun şampuan sulandırılarak köpük elde edilir. Fırça ve benzeri aparatlarla kumaş olan bölümlere köpük yedirilir. Koltuğun kumaşına, kurumasına yakın vakumla temiz su verilir, alınır. Bu işlem ince kir çıkana kadar tekrarlanır. Koltuğun son kontrolü yapılıp, bulunduğu yerde hava sirkülasyonu sağlanır. Ortalama 3-4 saat sonra kullanıma hazır halde olacaktır.

Koltuk Yıkama alanında hizmet veren Üçüncü Göz Temizlik firmamız bu alanda kendini kanıtlamış ve Ankara koltuk yıkama şirketleri arasında %100 müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Koltuk yıkama fiyatları Ankarada karşılaştırıldığında uygun fiyata kaliteyi bizde bulabilirsiniz.

TOP