DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır.

Cepheniz kaplama veya cam ne tür olursa olsun, informasyon almak ve haber alma için bedava ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir, ekiplerimizin hazırlayacağı bulgu raporu doğrultusunda fiyatlandırma talep edebilirsiniz.

Cephe temizliği hizmetlerini de oluşturan firmamız evvela güvenlik tedbirlerini gözeterek hizmet vermektedir. Bu alanda da deneyim sağlamış olan Üçüncü Göz Temizlik, siz kıymetli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan hariç cephe temizliğinde de nitelik ve piyasa şahıs memnuniyetinden asla ödün vermemektedir.

hariç Cephe Temizliği bilhassa plazaların cam temizliği ile ilgili size uygun çözümleri tecrübelerimizin ışığında sunacak olan Üçüncü Göz Temizlikle çalışmaktan siz de memnun kalacaksınız.

Rezidans, meslek merkezi, otel, plaza aynı şekilde yapılar, hariç cephe çalışmaları için riskli ve erişimin zor olduğu yerlerdir. üstelik her yüksek yapıda dış cephe asansörleri bulunmayabiliyor yada her yüksek yapı için cam silim platformları ve iskeleler kurulamıyor. Bu durumda iple erişim yöntemini kullanmak doğru bir çözümdür. iple erişim dağcılık ve mağaracılık tekniklerinin sanayi tipi alanda kullanılmasıdır. Bu sistem yalnızca yüksek ve ulaşılması zor noktalara erişimi kolaylaştırmaz. Bir çok aşırı anlamda da avantajlıdır: hariç cephe temizliği yapılan binalar, gürültü ve görüntü kirliliğine maruz kalmaz. Yapıda herhangi bir hasar oluşmaz ve çevreye zarar verilmez.

sektör kişi memnuniyeti öncelikli hedefimiz olup referansınız bizim için daha değerlidir. 7 gün 24 saat hizmetinize bir telefon kadar yakınız.

ÜÇÜNCÜ GÖZ hariç Cephe ve Cam Temizleme Binalarınızın cam silimi mevzusunda deneyimli kadromuz ile siz kıymetli müşterilerimizin sürekli beraberinde olan firmanız.

Sizlere en temiz en uygun ve profesyonelce temizliği sunuyoruz hariç cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafınca uygulanan temizleme malzemelerini tamamıyla etraf dostu ve her hangi bir yan etkisi bulunmamakta. uygulanan bezlerde en küçük bir çizme veya camın yapısında deformasyona uğramış oluşturmamaktadır. Nedeni ise her cam yapısı bir olmamaktadır bazı camlar özel yapıya sahiptirler.
dış cephe cam temizleme işlerinde yapılan yanlış işer sonucunda da cam da incelme, cizilme, yapısında zaman geçtikçe deformasyona uğramış ve camın dayanıklılık özelliğini yitirmektedir. Bu benzer biçimde hastalıkların yaşanmaması için Üçüncü Göz temizlik hizmetinizdedir.

Apartmanların, villalarınızın, meslek Merkezlerinin, Giydirme Cepheli bütün binaların, çalışma alanlarının iç ve dış camları, camekan, cam kapı ve binaların dış cephe temizlikleri tecrübeli personellerimizle temizlikleri tek seferlik yahut periyodik şekilde yapılmaktadır. Fiyatlandırma hizmet verilecek bina için yerinde yapılacak ekspertiz neticesinde uygun makine ve ekipmanlar kullanılarak ustalaşmış personellerimiz ile kaliteli netice alabileceğiniz hizmetler sunuyoruz.

 

TOP