Ankara Otel Temizliği

Oteller insanların belirli dönemlerde çeşitli nedenlerden ötürü konakladıkları yerlerdir. Herkes ev ortamındaki rahatlığı aradığı için genel olarak evleri kadar temiz bir yerde kalmak isterler. Bu yüzden ev ortamındaki temizliği sizin müşterilerinize sunacak olan Ankara temizlik ile otelinizin düzenli temizliğini yaptırarak daha fazla müşterilerinize kapılarınızı açabilirsiniz. Ankara’da Otel temizliğini kendi evinin temizliği gibi gören firma; otellerde düzenli şekilde insan sağlığına zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile her oda için ayrı ayrı hizmet vermektedir. Düzenli ve disiplinli çalışması ile kendine hayran bırakan firmanın  en büyük özelliği müşteri beklentisinden daha fazla hizmet sunarak bu hizmeti minimum seviyede fiyatlarla müşterilerine yansıtmasıdır.

Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile daima müşteri sağlığını düşünüp bu doğrultuda en kaliteli temizlik malzemeleri ile yapılan temizlik çalışmaları müşterilerin konforunu bozmayacak şekilde olur ve özellikle tuvalet banyo gibi umumi alanların temizliğine ekstra dikkat edilerek yapılır. Her biri önemli teknik bilgilere sahip olan ekibi her zaman elinden gelenin daha fazlasını yaparak beklenilen hijyenin en güzel örneğini sunmuştur. Günlük olarak yapılacak temizlik işlerimde dilerseniz sizin isteğinize göre plan belirlenir ve o plana uygun şekilde temizlik sağlanır.

Yapılan bu temizlik sayesinde otelinize gelen müşteriniz daha odaya adım atar atmaz temizliği hissederek belkide daha fazla süre kalacaktır. Ayrıca emin olun bir daha geldiğinde temizliğinden dolayı sizin otelinizi tercih edecektir. Otelin temizlik işi öyle yeni deneyim kazanmak isteyenlerin yapacağı iş olmadığı için Ankara Temizlik gibi profesyonel anlamda bu işi yapan yerler ile çalışmanız gerekmektedir. Firma size bu anlamda özel olarak eğitim almış sizi müşterilerinize mahcup etmeyecek kadar iyi temizlik yapan kaliteli ekibi ile hizmet sağlayacaktır. Teknolojinin son harikası olan donanımlarında eşlik edeceği temizlik işinde sizin kadar müşterilerinizde rahat ettiğini gördüğünüzde ne kadar iyi temizlik firması olduğumuzu anlayacaksınız. Eğer sizlerde bu kaliteden en uygun fiyatlarla ile yararlanmak istiyorsanız, Ankara Otel Temizliği için Ankara Temizlik firmasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz firmanın web sitesinden de firmaya ait bilgileri ve referanslarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

Ankara Temizlik

Ülke ekonomimize büyük katķı sağlayan ülkemizdeki fabrikalar; hem kalkınmamızı sağlıyor hem de ihtiyaçlarımızı gideren kurumlar olduğu  için daha mutlu yaşamamızı sağlıyor. Bizim için bu kadar önemli olan fabrikaların temizliği de yine profesyonellik şekilde yapılması gerekiyor ki herhangi bir aksama olmadan üretimini sürdürebilsinler. Eğer sizlerde Ankara Temizlik gibi; Ankara fabrika temizliği alanında işine önem veren ve dev kadrosu ile hizmet sunan firmadan temizlik hizmeti almak istiyorsanız bizde size en uygun fiyatla bu hizmeti sunmayı teklif ediyoruz. Temizlik konusunda uzmanlarca oluşturulan Dünya standartlarına prosedürlerine uyum sağlayan firmamız temizlik işlerinde maksimum hizmet sağlarken fiyatlandırma da ise minimum fiyat aralığı belirlemektedir.

Fabrika temizliği; temizlik hizmetleri içerisinde farklı olduğundan dolayı; insan gücünün en iyi şekilde kullanılması gereken bir alandır. Fabrika temizliği denildiği zaman bu terim hemen hemen tüm temizlik işlerini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetleri gibi bir çok alanda yapılarak profesyonellik ile müşterilerimize teslim edilir. Alanında uzman olan ve daima en kaliteli hizmeti sağlayan Ankara fabrika temizliği  teknolojik alt yapısı sağlam olduğu için tüm yüzeylerde en kalıcı ve en iyi sonuçları vererek müşterilerimizin beklentisini en profesyonel şekilde karşılar. Sizin firmanızın üretiminde herhangi bir aksamaya engel olamadan sürdürülen çalışmalar o kadar kaliteli şekilde yapılır ki milyonluk değerlerdeki sanayi makinelerinize herhangi bir şey olmayacağı gibi kullanılan doğa dostu temizlik ürünleri ile makine ömrüne ömür katacaktır.

Firmanızın müsaitlik durumuna göre belirlediğimiz çalışma düzeninde dilerseniz 24 saat üretim yapan yerlerde de rahatlıkla temizlik işlerini yaparak sizin işlerinizin daha kaliteli şekilde sürdürülmesine imkan sağlamaktadır. Ankara fabrika temizliği alanında öncü bir kuruluş olarak en profesyonel hizmeti müşterilerine sunmuş karşılığında ise onların güvenini kazanmıştır. Firmamız her zaman hızlı şekilde hizmet sağlayarak ihtiyaç duyulan temizliği kısa sürede müşterisine teslim etmiştir. Günlük veya haftalık şekilde istenilen düzende oluşturulan çalışma şeklinde ekibimiz esnek çalışma saatleri ile farkını bir kez daha ortaya koymuştur. Sizler de kalite deki hizmeti minimum fiyatlarla almak istiyorsanız bizi arayın.

Ankara Yurt Temizliği

Yüzlerce bireyin hayatlarını idame ettirdiği yurtlar, toplu ortam olması sebebi ile çok daha fazla temizlik gerektiren kurumlardır. Bu sebeple yurtların her daim temiz olması büyük önem taşımaktadır. Hijyen şartları yeteri kadar iyi olmayan yurtlarda kalan bireylerin kurumdaki pislik, toz ve buna benzer durumlar nedeni ile sağlıkları tehlikeye girebilir. Ankara yurt temizliği konusunda deneyim kazanmış firmalarla çalışmak, hijyen konusundaki korkularınıza tamamı ile son vermeniz için çok yerinde bir tercih olacaktır.

İçerisinde onlarca oda bulunan yurdu çalıştırdığınız personellerin temizlemesi oldukça zor bir iştir. Rutin temizliklerde personelleriniz yeterli gelse de, genel temizlik yapılırken çalıştırılan personel sayısı bu kadar ciddi bir temizlik için yetersiz kalabilir. İşte bu yüzden işinde tecrübe sahibi bir firmadan genel temizlik konusunda yardım alınması gerekir. Bu durum sizleri maddi açıdan biraz zorlasa da, kurumunuzun itibarını korumanız için ve daha da önemlisi bireylerin çok daha iyi hijyen şartlarında yaşayabilmesi için çok önemlidir. Belirli aralıklarla genel temizlik yaptırılması, aynı zamanda kurumun titizliği sebebi ile çok daha fazla tercih edilmesini de sağlar.

Ankara yurt temizliği konusunda hizmet veren firmalar, işinde tecrübe kazanmış personelleri sayesinde kurumunuzu büyük bir özen göstererek temizler. Bireylerin sağlığına en az kendi sağlıkları kadar önem veren firmalar, kurumunuzu temizlerken mümkün mertebe insan sağlığına zarar verebilecek kimyasal maddelerden kaçınırlar. Aldıkları paranın hakkını veren firmalar, temizlik süresince asla gerektiğinden fazla ara verme, işi yavaşlatma gibi sorunlar yaşatmazlar. Ankara yurt temizliği hizmeti sağlayan firmalar, müşteri memnuniyeti kapsamında çalışmaktadırlar. Alınan hizmetten memnun kalınmasını hedef edinen firmalar, bu hedef doğrultusunda her geçen gün daha da ileriye gidebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sizler de Ankara yurt temizliği konusunda iyi bir firma arıyorsanız, öncelikle firmadan beklediklerinizin ne olduğunu kafanızda önceden tasarlamalısınız. Daha sonra taleplerinize en uygun olan firmalardan bir liste oluşturmalı; oluşturulan listedeki firmalar ile görüşerek isteklerinizi en iyi şekilde karşılayacağına inandığımız firma ile çalışmaya başlamalısınız. Yanlış firma seçimi, beklentilerinizin altında hizmet almanıza neden olacaktır. Bu durumu göz önüne alarak firma seçimi yaparken acele etmemenizi öneriyoruz. Ankara temizlik firmaları arasından doğru tercih yaparsanız, alabileceğiniz en önemli sonucu elde edersiniz.

Banyonun Hijyen ve Bakımı

Banyo esnasında ve sonrasında kullanılan malzemelerin hijyenik olması çok önemlidir. Öncelikle bunların bulunduğu ortamların da temiz olması gerekiyor. Banyonuzda fayans, lavabo ve küvetin her banyodan sonra duru suyla, haftada bir veya iki kez de özel temizleme maddeleriyle fırçalanması hijyenik bir temizlik yapılması açısından şarttır. Banyodan sonra banyo mutlaka havalandırılmalıdır. Sıcak sudan çıkan buhar başta ayna ve fayanslar olmak üzere banyonuzda bakteri üremesine uygun bir ortam oluşur. Vücut temizliği için kullanılan fırça, kese, sabunluk, sünger, ponza taşı ve tırnak fırçası gibi ürünlerin kesinlikle her banyodan sonra duru suyla sabundan ve kirden arındırılmaları çok önemlidir.

Ankara’da Temizlik şirketleri içinde Üçüncü Göz Temizlik olarak banyolarınızın temizliğinde buharlı temizlik makinaları ile daha hijyenik ve bakterilerden tamamen olarak sizlere temizlik hizmeti vermekteyiz. Üçüncü Göz Temizlik olarak önceliğimiz sizlerin hijyenik bir ortamda yaşamanıza yardımcı olmaktır.

Esas olarak neden bir temizlik şirketi ile çalışmanız gereklidir. Bu sorunun cevabı  ise;
– Hizmet garantisi sunulur.
– Uygun fiyat garantisi sunuluru.
– Profesyonel ve deneyimli personel ile hizmet yapılır.
– Araç ve gereçleri kendileri sağlanır.

– Temizlik konusunda kısıtlama yoktur

– Sizlere sağlıklı ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

– En önemlisi çalışan personelin yasal sorumluğu tamamen şirkete aittir.

– Hizmet sonrası oluşabilecek olumsuzluklarda karşınızda bir muhatap bulabileceksiniz.


İşte bu nedenlerden dolayı temizlik şirketleri ile çalışmanız gerektiğini kısaca anlatmaya çalıştık.

Temizlik şirketinizi seçerken dikkat edilecek en önemli unsur temizlik şirketinin referanslarına dikkat etmeniz çok önemlidir. Kayıtsız çalışan birçok firma veya kişiler sadece ticari kar olarak çalıştıklarından hizmet alımı yapacağız derken başınız ağrıtabilirler.


Üçüncü Göz Temizlik şirketi
 bu konularda sizlere tam garanti vermektedir. Ankara’da temizlik şirketleri arasında Üçüncü Göz Temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerde bizlerle çalışan referanslarımız bu garantinin ne demek olduğunu göstergesidir.

Sirke; salata ve turşularda kullanılan bir üründür.  Ancak sadece mutfakta değil aynı zamanda temizlikte de kullanabileceğiniz doğal bir kimyasaldır. Özellikle beyaz sirke kullanılmalıdır. Diğer bir adıda sanayi sirkesi de denilir. Beyaz sirkeyi bulamazsanız elma sirkesini de kullanabilirsiniz.

Evimizde sirkeyi nasıl kullanmalıyız.

2 bardak sirkeyi 1 litre suya karıştırdığınızda pencere camları ve mutfak yüzeyleri için doğal bir temizleyici madde elde etmiş olursunuz. Özellikle camları gazete kâğıdı kullanarak temizlerseniz pırıl pırıl olacak ve hatta kolay kolay leke tutmayacaktır.

Sirkeli suda ıslattığınız sentetik bir kumaşla (banyo lifi, ya da tül vs.) halı yüzeylerini silerseniz hem temizlemiş ve parlatmış olursunuz.

Sirke aynı zamanda leke sökücüdür. Halı, mobilya, koltuk gibi eşyalarınızda ve aynı zamanda çamaşırlarınızda leke oluşmuşsa; lekelerin üzerine sirkeli su dökün! Biraz bekleyip iyice durulayın.

Sirke kötü kokulara karşıda kullanabilirsiniz. Buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyaların iç yüzeylerini sirkeli su ile temizleyip havalandırırsanız koku kalmayacak, hemde kirleri de söküp atacaktır. Kirli fırın ve ocaklarınızı ise sirkeli suyla ıslatıp bekleyin. 10–15 dakika sonra fırça yardımıyla temizleyin ve durulayın.

Çamaşır makinesinin yumuşatıcı bölümüne yarım çay bardağı sirke ilave edin. Çamaşırlarınız biraz sirke kokacaktır ama yumuşacık olacaktır. Hem de hiçbir zararlı kimyasal madde kullanmadan.

Mutfak tahtanızı asla deterjanla yıkamayın. Hem aşınacak hem de kimyasal artıklar kalacaktır. Sirke ile temizleyin.

Bulaşıklarınızda su ve deterjan lekesi mi varsa parlatıcı gözüne 1 çay bardağı sirke koyup öyle yıkayın tabak ve bardaklarınız parladığını göreceksiniz.

Banyo fayanslarınızda leke ya da sabun izi varsa bunları da sirkeli su ile silebilirsiniz.rlara gerek kalmadan “Mistır Sirke” bunların hakkından gelecektir. 2 bardak sirkeyi 5 dakika kaynatıp banyonuzu bununla ıslatıp yarım saat bekleyin. Şimdi durulayın. Bakalım leke meke kalacak mı?

* Banyo terlikleriniz, ister sünger, ister, plastik ister tahta olsun sirke bunlar için ideal temizleyici ve bakteri önleyicidir. Sirkeyi kaynatıp terlikleri 5 dakika içinde bekletin.

* Odanız kötü mü kokuyor. İşte çaresi! Bir kâseye sirke koyun ve odada bekletin. Birkaç gün sonra odada sigara dâhil hiçbir koku kalmayacaktır. Boşuna oda spreylerine para verip lavanta, çilek kokacak diye ciğerlerinizi zehirlemeyin.

* Televizyon, telefon, bilgisayar gibi cihazlarınızı sirkeli su ile silin. Kumanda, ahize, klavye ve mause üzerindeki el lekesini sirkeli su çıkaracaktır.

Ankara Temizlik Şirketleri arasında Üçüncü Göz Temizlik olarak bizler temizlik hizmetlerimizde sirkeyi sık sık kullanarak hizmet verdiğimiz müşterilerimize daha hijyen ortamı sağlamak Üçüncü Göz Temizlik olarak ana hedefimizdir.

TEMİZLİK PRENSİPLERİ

Doğru temizlik yapabilmek için Üçüncü Göz Temizlik Şirketi olarak firmamız ve çalışanlarımız temizlik kaidelerine oldukça hakimdir.

Temizlik yukarıdan aşağıya veya temiz bölgeden kirli yüzeye doğru yapılır.

Sıralamanın aslen bir önemi yok. Önemli olan temizlik prensiplerine uymak.

Bu prensipler ise ; Hiçbir yeri atlamamak, Zamanı doğru kullanmak, Kaliteli iş yapmak.

Temizlenen yerin kirletilmemesi için yukarıdan aşağıya ayna silimi, duvar silimi,cam silimi gibi düz zeminler temizlenir.

Temizden kirliye temizlik ise bezin kirlenmemesi, dolayısıyla temiz bir bölgeyi temizlerken vakit kaybetmemek, iyi bir temizlik işi çıkartmak amacıyla temizden kirliye temizlik yapılır.

Sağdan sola veya soldan sağa da olabilir. Önemli olan hiçbir yeri atlamamak. Sistemli bir şekilde temizlik yaparak vakit kaybetmemek en önemli unsurdur.

Odanın önce bir ucunu daha sonra diğer ucunu temizlediğinizi düşünün ! Bu ’vakit kaybı’ndan başka bir şey değildir.

Üçüncü Göz Temizlik şirketi olarak Ankara Temizlik şirketleri içinde temizlik prensiplere çok verdiğimiz için tüm işlerimizi bu prensipler dahilinde çalışmalarımızı yapmaktayız.

TEMİZLİK MADDELERİ

Temizlik esnasında tarihte ilk önce sadece su kullanılmış daha sonra temizlik maddesi olarak kül ve kil gibi maddeler kullanılmıştır. Bilim ve teknolojinin ilerlemesiyle temizlik maddeleri gelişmiştir.

Bileşimi ne olursa olsun maddenin temizleyici özelliği yüzeydeki görülen ve görülmeyen kirleri gidermesine bağlıdır. İyi bir temizlik maddesi iyi bir görünen temizlik yapması hem de geniş bir bakteriyel etkenlere karşı etkili olabilmesidir. Temizliğin iyi sonuç vermesi için uygun seçilmiş temizlik maddelerine gereksinim vardır. Bu uygunluk genellikle, temizlik ürünlerinin yapısal kalitesi ile ilgilidir. Ancak son yıllarda temizlik maddelerinin atıklarının çevreye zarar vermeyecek şekilde, çevre dostu olarak düzenlenmesi de önemli bir kalite faktörü olarak kabul edilmektedir.
Ankara Temizlik Şirket leri içinde Üçüncü Göz Temizlik olarak çevreye duyarlı davranıp kullandığımız ürünlerde çevre dostu olması, yapılan temizliğin Üçüncü Göz Temizlik ‘e yakışır bir görünüm sergilemesi ana hedefimizdir.

BUHARLI TEMİZLİK

Bilinen temizlik işlemlerinden çok daha etkili ve daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metodudur.

Deterjan ve benzeri temizlik ürünlerine ihtiyaç olmadan, kullanılan cihaza ve temizlenecek ürüne göre 150 derece ve üzeri sıcaklıktaki iyonize kuru buharla evinizdeki tüm eşyaları son derece pratik ve hızlı bir şekilde temizler. İleri seviyede de hijyen sağlanır. Aynı zamanda kimyasalların kanserojen etkilerinden kendinizi ve çevreyi korursunuz.
Buharlı temizlik sistemi, yüksek sıcaklıktaki iyonize kuru buharı sayesinde ev tozu akarları ile mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı ve çok daha ekonomiktir.

Üçüncü Göz Temizlik Şirketi; mutfak, banyo ve tuvalet gibi ıslak yüzey ve zeminlerin bulunduğu ortamlarla birlikte halı, fayans, parke, duvar ve cam yüzeylerde deterjan kullanmadan hijyenik temizliğinizi sağlar. Buharlı temizlik sayesinde derz araları, kalorifer petekleri gibi el girmeyen yerlerin temizliğinde  başka hiçbir yöntemle elde edemeyeceğiniz harika sonuçlar elde eder; koltuk, yastık ve yataklarınız gibi hijyenin önemli olduğu alanlarda kuru buhar sayesinde kusursuz hijyen sağlar.

Ankara Temizlik Şirketleri içinde Üçüncü Göz Temizlik şirketi olarak buharlı temizlik hizmetini siz değerli müşterilerimize vermektedir.

Esas olarak neden bir temizlik şirketi ile çalışmanız gereklidir. Bu sorunun cevabı  ise;
– Hizmet garantisi sunulur.
– Uygun fiyat garantisi sunuluru.
– Profesyonel ve deneyimli personel ile hizmet yapılır.
– Araç ve gereçleri kendileri sağlanır.

– Temizlik konusunda kısıtlama yoktur

– Sizlere sağlıklı ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

– En önemlisi çalışan personelin yasal sorumluğu tamamen şirkete aittir.

– Hizmet sonrası oluşabilecek olumsuzluklarda karşınızda bir muhatap bulabileceksiniz.

İşte bu nedenlerden dolayı temizlik şirketleri ile çalışmanız gerektiğini kısaca anlatmaya çalıştık.

Temizlik şirketinizi seçerken dikkat edilecek en önemli unsur temizlik şirketinin referanslarına dikkat etmeniz çok önemlidir. Kayıtsız çalışan birçok firma veya kişiler sadece ticari kar olarak çalıştıklarından hizmet alımı yapacağız derken başınız ağrıtabilirler.

Üçüncü Göz Temizlik şirketi bu konularda sizlere tam garanti vermektedir. Ankara’da temizlik şirketleri arasında Üçüncü Göz Temizlik şirketi olarak verdiğimiz hizmetlerde bizlerle çalışan referanslarımız bu garantinin ne demek olduğunu göstergesidir.

HİZMET AKIŞI

Ankara’da temizlik şirketi denildi mi aklınız  ve gözünüz Üçüncü Göz Temizlik şirketinde olmalıdır. Çünkü Üçüncü Göz Temizlik şirketi Ankara’da sayılı şirketler arasında yer almaktadır.

Üçüncü göz temizlik şirketi makine teçhizat ve temizlikte üstün performans gösteren güler yüzlü ekiplerimiz siz değerli müşterilerimizin mutlu bir yaşam alanı hazırlamaktadırlar. Bu görevlerimiz ve müşteri memnuniyeti bizleri işimize daha çok motife etmektedirler.

Tüm ekiplerimize temizlik konusunda geri besleme eğitimleri vererek toplam kalite yöntemlerine hazırlanmaktadırlar. Örneğin bir ev temizliğinde önce personelimiz müşterilerimizle irtibata geçtikten sonra onlara temizlikle ilgili bazı sorular sorarak ev hakkında bilgi alırlar.

Bu bilgiler dahilinde ofis depomuzdan gerekli teçhizat ve temizlik malzemeleri alınarak araca yüklenir. Sonrada temizlik personelimiz araçlarımıza binerek giderler. Projeyi gördükten sonra durum değerlendirmesi yapılır işe başlanır. Tüm temizlik yapıldıktan sonra rötuş işlerine geçildiğinde müşterilerimiz çağrılıp beğenmediği yerler tekrar temizlenip teslim edilir

Bizler; Üçüncü Göz Temizlik Şirketi olarak kendimizi her konuda yetiştirmek ve siz değerli müşterilerimize hijyenik bir yaşam alanı tanımamızdır. Siz değerli müşterilerimize bizler her zaman temiz bir yaşam alanı sunmaktan gurur duyarız.

HİZMET PRENSİPLERİMİZ

Ankara’ da temizlik şirketleri arasında Üçüncü Göz Temizlik şirketi olarak birçok faaliyetler irca ettik. Bu icraatların en başında ve en önemlisi zoru başarmak oldu. Bu zorlukları kısaca özetlersek büyük isimler yapmış olan mağazaların inşaat sonrası temizliklerinin yapılması, villa temizliklerinin yapılması, ofis temizliklerinin yapılması, AVM temizliklerinin yapılması,Yangında kül olan Keçiören Osmanlı İş Merkezinin inşaat sonrası temizliğinin yapılması gibi.  Üçüncü Göz Temizlik  Şirketi olarak Ankara temizlik şirketleri içinde de  saygınlığımızı korumaktayız.  Bu faaliyet alanlarımız iş tecrübelerimize  bir yeni tecrübede katmıştır. Başarımızın en büyük nedeni disiplinli çalışmamızdan kaynaklanmaktadır. bizim prensipli  çalışmalarımız da geçmişten gelen tecrübelere dayanmaktadır.Üçüncü Göz Temizlik şirketi yönetim kadromuz Toplam Kalite Yönetimine’ de önem vermektedir.bu alanlarda çalışmalarımız devam etmektedir .Hep şu soruyu kendimize sorarız NASIL BAŞARILI oluruz? Yaptığımız araştırmalar bizi nereler götürür? Bu sorunun cevabını bulduğumuz an başarıyı’ da elde etmiş oluruz .İşte biz Üçüncü göz temizlik şirketi başarıyı bu şekilde elde ettik ve uyumlu çalışmalarımızdan büyük mutluluk ve haz alıyoruz.

TOP